Pokój nauczycielski

Dziennik elektroniczny
VULCAN

Pliki do pobrania dla nauczycieli



DYREKCJA i GRONO PEDAGOGICZNE

Aldona Liszka-Urbańska
dyrektor szkoły
chemia

Karina Laska
wicedyrektor
matematyka
technologia informacyjna

Joanna Duda
kierownik szkolenia praktycznego
chemia
technologia gastronomiczna z zasadami żywienia
zasady żywienia

 

Katarzyna Błaszczyk
język angielski

Bożena Domagała
język angielski 

Piotr Farej
geografia


Jolanta Janowiec-Lewandowska

Marta Kamińska

geografia
usługi turystyczne

Robert Karwowski
wychowanie fizyczne
edukacja dla bezpieczeństwa

Magdalena Kołodziejczyk
ekonomia
organizacja i technika pracy w hotelarstwie
zajęcia praktyczne

ks. Daniel Koprowski
religia

Beata Krzysztofik
język niemiecki

Sebastian Krzywda
organizacja i technika pracy w hotelarstwie
organizacja pracy w hotelarstwie
obsługa konsumenta

Violetta Kuklińska-Woźny
ekonomia
podstawy przedsiębiorczości
podstawy psychologii
rachunkowość i finanse w gastronomii

Danuta Kwiecień
geografia

Michał Mazur
historia
wiedza o społeczeństwie
język angielski

Agnieszka Michalska
opiekun Samorządu Uczniowskiego
język angielski

Emilia Młynarczuk
technologia gastronomiczna z zasadami żywienia
obsługa konsumenta

Marcin Niemczyk
wychowanie fizyczne
geografia turystyczna

Agnieszka Paprzycka
język polski

Izabela Piętka
matematyka
fizyka
obsługa informatyczna w hotelarstwie
technologia informacyjna

Urszula Przystalska
biologia

Ewa Rudownik

technologia gastronomiczna
technologia gastronomiczna z zasadami żywienia
obsługa konsumenta
zasady żywienia

Łukasz Soboczyński
nauczyciel-bibliotekarz
wiedza o kulturze

Aneta Sośnicka
jezyk polski
wychowanie do życia w rodzinie

Katarzyna Stefanienko
geografia

Adam Stefański

podstawy rachunkowości i finansów
rachunkowość i finanse w gastronomii
marketing w hotelarstwie
marketing w gastronomii

Ewa Szost
matematyka

Małgorzata Tomczyk
język niemiecki

Emilia Witkowska
pedagog szkolny
wychowanie do życia w rodzinie

Urszula Żemojcin-Kowalska
organizacja i technika pracy w hotelarstwie
organizacja pracy w hotelarstwie
zajęcia praktyczne

 

PRACOWNICY ADMINISTRACJI:

Jolanta Bąk
główna księgowa

Alicja Bawoł
specjalista ds. kadr i płac

Karina Nowicka
samodzielny referent

Bernadeta Przyborowska
sekretarz szkoły

Przemysław Raduszewski
informatyk


PRACOWNICY OBSŁUGI:

Magdalena Kacprzak

Hanna Królik

Krzysztof Rosa

Urszula Witkowska


PRACOWNICY SCHRONISKA:

Ilona Rutkowska
kierownik schroniska

Kamila Szymczyk – starszy recepcjonista

Aleksandra Tymczyszyn – recepcjonistka

Donata Trzpil – recepcjonistka

Lucyna Niedźwiedzińska – pracownik gospodarczy

Anna Pawlicka – pracownik gospodarczy

Barbara Maduch – pracownik gospodarczy

Iwona Rojek – pracownik gospodarczy

Robert Bitkołów – wożny-konserwator-palacz

Edward Bartoszewicz - – wożny-konserwator-palacz


DYREKTORZY SZKOŁY:

Jan Pisarski
1962-1984

Andrzej Bieńkowski
1984-1989

Tadeusz Niedzielski
1989-1995

Ewa Antoniuk
1995-1998

Aldona Liszka-Urbańska
od 1998


BYLI NAUCZYCIELE i PRACOWNICY:

Ewa Antoniuk
Angelika Baczkowska - język niemiecki
Elżbieta Badzioch-Zarzycka - etyka

Krystyna Bielewska
Andrzej Bieńkowski
Tatiana Bilińska
Anna Borowska
 Marta Break - Koślakowicz - biologia, chemia
ks. Zbigniew Chromy - religia
ks. Jacek Czechowski - religia
Rhona Davis
Magdalena Dąbrowska - język polski
Monika Dobrowolska
Joanna Dolińska-Romanowicz
ks. Wojciech Drab

Krzysztof Duda

Agnieszka Fila
Agnieszka Jasiczek - język angielski
Wojciech Jekiel
Teresa Gawrońska-Królak
Magdalena Kaczmarek - biologia, chemia
Edyta Komońska
Marzena Korona-Kruk
Helena Kosmala
Irena Kozłowska
Anna Kwiatkowska
Marcin Kuc - pedagog, terapeuta, spec. rewalidator
etyka
Ilona Łukasik - geografia
Łucja Łyko - chemia
Iwona Machoń-Pluszczewska
Łukasz Marcinkowski
Zdzisław Marko
Kazimiera Marcińczak-Momot
Jan Masłowski
Iwona Mesjasz
Czesława Michalik
Elżbieta Nawrot - religia
Dorota Nowakowska - język angielski
Łukasz Opyc - geografia
Marek Orłowski - przysposobienie obronne
Barbara Pankiewicz
Monika Pasternak
Jacek Pawlak
ks. Paweł Paździur - religia
Zdzisława Pisarska
Jan Pisarski
ks. Paweł Pleśnierowicz - religia

Bogusław Pokora

Agnieszka Polak - język polski
Łukasz Romanowski - język angielski
Iwona Rosłońska
ks. Mariusz Sajdak

Ewa Sebastiańska - język niemiecki
Halina Sętkiewicz-Suchora - język niemiecki
Czesława Słońska
Jolanta Słowińska-Żuk
Anna Smolik
Marek Sobaciński
Edyta Sobala
Barbara Solecka
Grzegorz Stawarz
Jan Synowski - fizyka i astronomia, technika pracy biurowej, technologia informacyjna

Małgorzata Szczurek - biologia
ks. Rafał Śliwiński
Krystyna Tekiela
Małgorzata Wachowiak
Andrzej Weyłyczko
Anna Wojtek-Morawska - język polski, wiedza o kulturze
ks. Adam Woźniak - religia
Henryk Zając
Aleksandra Zawalich
Janusz Zieliński
Jerzy Ossoliński
Agnieszka Kozioł
Elżbieta Langer
Ireneusz Ostrowski
Bogusława Skrzypek
ks. Piotr Szpiłyk