Pokój nauczycielski

 

Dziennik elektroniczny
VULCAN

Pliki do pobrania dla nauczycieli



DYREKCJA i GRONO PEDAGOGICZNE

Aldona Liszka-Urbańska
dyrektor szkoły
chemia

Karina Laska
wicedyrektor
matematyka
technologia informacyjna

Joanna Duda
kierownik szkolenia praktycznego
chemia
technologia gastronomiczna z zasadami żywienia
zasady żywienia

 

Katarzyna Błaszczyk
język angielski

ks. Jacek Czechowski
religia

Bożena Domagała
język angielski 

Piotr Farej
geografia


Marta Kamińska

geografia
usługi turystyczne

Robert Karwowski
wychowanie fizyczne
przysposobienie obronne

Magdalena Kołodziejczyk
ekonomia
organizacja i technika pracy w hotelarstwie
zajęcia praktyczne

Beata Krzysztofik
język niemiecki

Sebastian Krzywda
organizacja i technika pracy w hotelarstwie
organizacja pracy w hotelarstwie
obsługa konsumenta

Marcin Kuc
pedagog, terapeuta
spec. rewalidator
etyka

Violetta Kuklińska-Woźny
ekonomia
podstawy przedsiębiorczości
podstawy psychologii
rachunkowość i finanse w gastronomii

Michał Mazur
historia
wiedza o społeczeństwie
język angielski

Agnieszka Michalska
opiekun Samorządu Uczniowskiego
język angielski

Emilia Młynarczuk
technologia gastronomiczna z zasadami żywienia
obsługa konsumenta

Marcin Niemczyk
wychowanie fizyczne
geografia turystyczna

Agnieszka Paprzycka
język polski

Izabela Piętka
matematyka
fizyka
obsługa informatyczna w hotelarstwie
technologia informacyjna

Ewa Rudownik
technologia gastronomiczna
technologia gastronomiczna z zasadami żywienia
obsługa konsumenta
zasady żywienia

Łukasz Soboczyński
nauczyciel-bibliotekarz
wiedza o kulturze

Aneta Sośnicka
jezyk polski
wychowanie do życia w rodzinie

Adam Stefański

podstawy rachunkowości i finansów
rachunkowość i finanse w gastronomii
marketing w hotelarstwie
marketing w gastronomii

Ewa Szost
matematyka

Małgorzata Tomczyk
język niemiecki

Emilia Witkowska
pedagog szkolny
wychowanie do życia w rodzinie

Urszula Żemojcin-Kowalska
organizacja i technika pracy w hotelarstwie
organizacja pracy w hotelarstwie
zajęcia praktyczne

 

PRACOWNICY ADMINISTRACJI:

Jolanta Bąk
główna księgowa

Alicja Bawoł
specjalista ds. kadr i płac

Anna Orzoł
samodzielny referent

Bernadeta Przyborowska
sekretarz szkoły

Przemysław Raduszewski
informatyk

PRACOWNICY OBSŁUGI:

Magdalena Kacprzak

Hanna Królik

Barbara Maduch

Krzysztof Rosa

PRACOWNICY SCHRONISKA:

Ilona Rutkowska
kierownik schroniska

Agnieszka Kozioł

Karina Nowicka

Kamila Szymczyk

Robert Bitkołów

Elżbieta Langer

Lucyna Niedźwiedzińska

Ireneusz Ostrowski

Bogusława Skrzypek


DYREKTORZY SZKOŁY:

Jan Pisarski
1962-1984

Andrzej Bieńkowski
1984-1989

Tadeusz Niedzielski
1989-1995

Ewa Antoniuk
1995-1998

Aldona Liszka
od 1998


BYLI NAUCZYCIELE:

Ewa Antoniuk
Angelika Baczkowska - język niemiecki
Elżbieta Badzioch-Zarzycka - etyka

Krystyna Bielewska
Andrzej Bieńkowski
Tatiana Bilińska
Anna Borowska
 Marta Break - Koślakowicz - biologia, chemia
ks. Zbigniew Chromy - religia

Rhona Davis
Magdalena Dąbrowska - język polski
Monika Dobrowolska
Joanna Dolińska-Romanowicz
ks. Wojciech Drab

Krzysztof Duda

Agnieszka Fila
Agnieszka Jasiczek - język angielski
Wojciech Jekiel
Teresa Gawrońska-Królak
Magdalena Kaczmarek - biologia, chemia
Edyta Komońska
Marzena Korona-Kruk
Helena Kosmala
Irena Kozłowska
Anna Kwiatkowska
Ilona Łukasik - geografia
Łucja Łyko - chemia
Iwona Machoń-Pluszczewska
Łukasz Marcinkowski
Zdzisław Marko
Kazimiera Marcińczak-Momot
Jan Masłowski
Iwona Mesjasz
Czesława Michalik
Elżbieta Nawrot - religia
Dorota Nowakowska - język angielski
Łukasz Opyc - geografia
Marek Orłowski - przysposobienie obronne
Barbara Pankiewicz
Monika Pasternak
Jacek Pawlak
ks. Paweł Paździur - religia
Zdzisława Pisarska
Jan Pisarski
ks. Paweł Pleśnierowicz - religia

Bogusław Pokora

Agnieszka Polak - język polski
Łukasz Romanowski - język angielski
Iwona Rosłońska
ks. Mariusz Sajdak

Ewa Sebastiańska - język niemiecki
Halina Sętkiewicz-Suchora - język niemiecki
Czesława Słońska
Jolanta Słowińska-Żuk
Anna Smolik
Marek Sobaciński
Edyta Sobala
Barbara Solecka
Grzegorz Stawarz
Jan Synowski - fizyka i astronomia, technika pracy biurowej, technologia informacyjna

Małgorzata Szczurek - biologia
ks. Rafał Śliwiński
Krystyna Tekiela
Małgorzata Wachowiak
Andrzej Weyłyczko
Anna Wojtek-Morawska - język polski, wiedza o kulturze
ks. Adam Woźniak - religia
Henryk Zając
Aleksandra Zawalich
Janusz Zieliński
Jerzy Ossoliński