Szczegły aktualności

SzczepieniaSzanowni Państwo,
Drodzy Uczniowie,

Pokonanie pandemii COVID-19 i powrót do normalności są możliwe, gdy przerwiemy łańcuch zakażeń. Szczepionka daje nam taką możliwość. Aby efekty były jak najlepsze i jak najszybsze, wszyscy musimy być solidarni.

Społeczność Zespołu Szkół Hotelarsko-Turystycznych im. Tony Halika w Świdnicy, wraz z Ministerstwem Edukacji i Nauki, zachęca uczniów, ich rodziców oraz opiekunów do udziału w akcji szczepień przeciw SARS-CoV-2. Wszystkim, którzy jeszcze się nie zaszczepili, proponujemy zapoznanie się z informacjami zawartymi na stronach ► www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka i ► www.gov.pl/web/zdrowie lub kontakt ze świdnickimi punktami szczepień.

Każdy z nas może przyczynić się do zatrzymania pandemii. Przyjęcie szczepionki to nie tylko ochrona nas samych. To także ochrona naszych rodziców, dziadków, dzieci i przyjaciół.

Bezpieczna i normalnie funkcjonująca szkoła, to w pełni zaszczepiona społeczność szkolna!

Pragnąc wyjść Państwu naprzeciw, proponujemy zorganizowanie szczepień za pośrednictwem naszej szkoły. Prosimy chętnych o wypełnienie do 6 września 2021 ► deklaracji (w załączniku) i przekazanie jej wychowawcy klasy. Po przygotowaniu listy zbiorczej poinformujemy Państwa o terminie i miejscu szczepienia.

Liczymy na współpracę.

Grono Pedagogiczne ZSHT

Dodano: 15-09-21
Źródło:
Komentowanie tego newsa zostało zablokowane