Szczegóły aktualności

09.06.2018 - Szkolenie dla animatorów


Praca na wakacje i pobyt w ciepłych krajach? Sport, zabawa i przygoda życia? Tak! zrobiliśmy pierwszy krok do kariery w turystyce! W naszej szkole odbyła się I edycja Akademii Animatorów Rainbow.

Szkolenie poprowadzi: Krzysztof Sikorski trener akademii Rainbow, koordynatorem szkolnym była pani Magdalena Kołodziejczyk. Dzięki temu szkoleniu nasi uczniowie otrzymają aż 4 certyfikaty potwierdzające kompetencje zawodowe (ukończenia szkolenia w języku polskim, angielskim oraz hiszpańskim i ukończenia kursu pierwszej pomocy w języku polskim i angielskim),

Akademia Rainbow to praktyczne zajęcia, dzięki którym poznaliśmy fantastyczną pracę Animatora, wiemy co robią w czasie wolnym (i czy go mają), ile zarabiają, jak dobrze powinni znać języki obce, przygotowaliśmy się do castingu - REKRUTACJA Animatorów w Rainbow odbędzie się w naszej szkole, mamy możliwość odbycia BEZPŁATNEGO zagranicznego wyjazdu szkoleniowego, mieliśmy szkolenie z zakresu pierwszej pomocy EFR, Gratulujemy świeżo upieczonym Animatorom i życzymy powodzenia na rekrutacji!!!

Dodano: 14-06-18
Źródło:
Komentowanie tego newsa zostało zablokowane