Szczegóły aktualności

18.04-15.05.2018 - Staże w BerlinieStaże to nie tylko doświadczenie pracy w zawodzie - to również możliwość poznania atrakcji turystycznych miejsca.

Przekonali się o tym uczniowie ZSHT, którzy w dniach 18.04.2018-15.05.2018 mieli możliwość wyjazdu do Berlina w ramach projektu Powervet.

Uczennice: Wiktoria Hucał, Wiktoria Masełek, Paulina Mazur, Wiktoria Czerwonka, Klaudia Władzińska, Paulina Kowalczyk, Kaja Podolak, Klaudia Jaroszewicz, Alicja Komar, Kornelia Chlewicka, Martyna Mika i Paulina Łabędzka pod opieką pani Beaty Krzysztofik i pana Sebastiana Krzywdy praktykowali w 4 i 5 gwiazdkowych hotelach stolicy Niemiec (Hotel SWISSOTEL, Hotel PALACE, Hotel MELIA, Hotel PARK-IN, Hotel MANDALA, Hotel GRAND HYATT i Feinkost-Käfer im Deutschen Bundestag).

Uczennice pilnie pracowały, zdobywały doświadczenie zawodowe, pogłębiały wiedzę oraz szlifowały języki obce: niemiecki i angielski. Był też czas na zwiedzanie Berlina, szaleństwo zakupowe i szeroki program kulturalno- integracyjny. Zwiedzaliśmy ZOO berlińskie, płynęliśmy statkiem po Sprewie i kanałach berlińskich, spędziliśmy dzień pełen wrażeń w Tropical Island, ok 60 km od Berlina, zwiedzaliśmy Reichstag oraz wiele urokliwych zakątków Berlina.

Dodano: 05-06-18
Źródło:
Komentowanie tego newsa zostało zablokowane