Szczegły aktualności

13.09.2017 - Kolejny raz na CyprzeRealizujemy drugi etap projektu: „Daj z siebie wszystko, a będziesz zauważony i doceniony w swojej branży”. Grupa uczniów ZSHT 26 sierpnia 2017 r. rozpoczęła staż w Limassol na Cyprze w ramach programu POWER Erasmus+.

Na Cypr polecieli stażyści: Beata Chwała, Natalia Jakubowska, Alicja Komar, Paulina Konarska, Natalia Kuc, Marta Kuszel, Jessica Nayda, Paulina Pędrak, Wiktoria Śliwowska, Aleksandra Toporowska, Patryk Gołdyga, Szymon Ziobrowski i opiekunka stażu Urszula Żemojcin-Kowalska.

Rozpoczęli staż w czterogwiazdkowym Elias Beach Hotel należącym do sieci KANIKA Hotels & Resorts. To obiekty o najwyższym poziomie usług hotelarskich gdzie uczniowie poznają realia pracy w hotelarstwie i gastronomii hotelowej na Cyprze. Stażyści pracują w hotelowej kuchni i restauracji, służbie pięter oraz poznają tajniki pracy za barem. W programie stażu są również wycieczki dające możliwość poznania kultury i atrakcji turystycznych Cypru.

Pierwsze wyjazdy do Pafos i w Góry Troodos za nimi. Pafos to dawna stolica Cypru z malowniczym portem Kato Paphos, pręgierzem św. Pawła i słynącym z bardzo dobrze zachowanych mozaik domem Dionizosa. Góry Troodos kryją liczne klasztory i urokliwe wioski, w których życie płynie swoim bardzo wolnym rytmem. Dają one wytchnienie w porze letniej, kiedy temperatury nad morzem dochodzą do 40 stopni Celsjusza.

Dodano: 13-09-17
Źródło: S. Krzywda
Komentowanie tego newsa zostało zablokowane