Szczegóły aktualności

03.06.2016 - Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości 
Zespół Szkół Hotelarsko-Turystycznych im. Tony Halika w Świdnicy, jako jedna z czterech szkół na Dolnym Śląsku, uzyskała tytuł Szkoły Zawodowej Najwyższej Jakości. Przedstawiciele szkoły z panią dyrektor Aldoną Liszką-Urbańską, odebrali dyplom z rąk organizatorów konkursu.

Uroczyste wręczenie dokumentu potwierdzającego uzyskany tytuł odbyło się w Warszawie, w Sali Kolumnowej siedziby Związku Nauczycielstwa Polskiego w Warszawie.

Konkurs został zorganizowany przez fundację Fundusz Współpracy i Kuratorium Oświaty w Warszawie w ramach międzynarodowego projektu Europejskie rozwiązania w zapewnianiu jakości – ESQA (European Solutions in Quality Assurance), realizowanego w związku z programem Erasmus+.

Tytuł był przyznawany po raz pierwszy. ZSHT otrzymała go, dzięki dobrej praktyce, jaką była realizacja projektu Wielopłaszczyznowej dwustronnej wymiany doświadczeń zawodowych pomiędzy szkołami partnerskimi: OSZ-Gastgewerbe w Berlinie ZSHT im. T. Halika w Świdnicy.Dyplom w imieniu szkoły odebrali: pani dyrektor Aldona Liszka-Urbańska oraz nauczyciele Beata Krzysztofik i Sebastian Krzywda.

Dodano: 08-06-16
Źródło:
Komentowanie tego newsa zostało zablokowane