Szczegóły aktualności

25.10.2014 - Wyróżnienie Srebrne dla Schroniska Młodzieżowego

Pani dyrektor ZSHT Aldona Liszka-Urbańska i kierownik SSM Ilona Rutkowska, zostały zaproszone do Łodzi na uroczystość wręczenia wyróżnień dla szkolnych schronisk młodzieżowych. Schronisko przy ul. Kanonierskiej otrzymało Wyróżnienie Srebrne.

W dniach od 24-26 października 2014 r. w Łodzi odbyło się podsumowanie 54 Ogólnopolskiego Konkursu Współzawodnictwa Schronisk Młodzieżowych. Na podsumowanie została zaproszona Pani dyrektor Aldona Liszka-Urbańska oraz Kierownik SSM Ilona Rutkowska. W tym ważnym dla nas wydarzeniu reprezentaowała nas Pani Ilona Rutkowska - Kierownik SSM w Świdnicy.

Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Świdnicy jest obiektem całocznym pierwszej kategorii na terenie, którego są świadczone wysokiej jakości usługi turystyczne. W tym roku zostaliśmy docenieni przez Polskie Towarzystwo Schronisk Młodzieżowych i zostaliśmy nagrodzeni srebrnym wyróżnieniem. Jest to już druga nagroda dla Schroniska. Po raz pierwszy startowaliśmy we współzawodnictwie Schronisk Młodzieżowych w 2010 r. i wtedy również otrzymaliśmy srebne wyróżnienie.

Dodano: 06-11-14
Źródło:
Komentowanie tego newsa zostało zablokowane