Szczegóły aktualności

31.08.2014 - Trzecia grupa stażystów na Malcie

W ramach trzeciej mobilności na Maltę poleciała kolejna grupa uczniów ZSHT: Agnieszka Grubasz, Martyna Bobowska, Kamila Wysoczańska, Elżbieta Skupień, Iwona Iskra, Sylwia Dobrowolska, Aleksandra Rybak Dominika Wołk-Łaniewska, Sebastian Ulewski i Tomasz Matuszok wraz z opiekunką, Urszulą Żemojcin-Kowalską. Uczniowie rozpoczęli staże na wyspie Gozo/Malta.

Hotele w których odbędą się staże są to pięciogwiazdkowe obiekty o najwyższym poziomie usług hotelarskich: Ta Cenc Hotel, Grand Hotel i Kempinski Resort & Spa Hotel. Uczniowie będą mieli możliwość poznania realiów pracy w hotelarstwie i gastronomii hotelowej na Malcie. Zdobędą nowe umiejętności i doświadczenia. Projekt zakłada podniesienie kwalifikacji w zakresie hotelarstwa i gastronomii oraz języka zawodowego angielskiego.

 Dodatkową atrakcją będą lekcje języka maltańskiego. Partner maltański dołoży starań, żeby uczniowie naszej szkoły poznali chociaż podstawy tego języka. Za stażystami jest już kilka dni pracy w hotelowej rzeczywistości oraz wycieczka po wyspie Gozo. Zobaczyli między innymi stolicę tej pięknej wyspy Victorię i Azzur Window. Przed uczniami kolejne dni pracy i wycieczki organizowane przez stronę maltańską.

Dodano: 09-09-14
Źródło:
Komentowanie tego newsa zostało zablokowane