Szczegóły aktualności

09.03.2014 - Berlin

Najbardziej w tym wyjeździe podobały mi się praktyki w Restauracji Bieberbau. Poznaliśmy tam niesamowite osoby, które były dla nas bardzo życzliwe.

 

Od razu mogę powiedzieć, że takich wyjazdów powinno być więcej. Jest to świetna sprawa, mamy możliwość sprawdzenia swoich zdolności językowych, zobaczenia nowych miejsc i poznania nowych osób.
W restauracji Bieberbau mogliśmy skosztować tego jak to jest. gdy pracuje się w kuchni, co mi osobiście bardzo się podobało. Wspólnie z gospodarzami sporządzaliśmy wszystkie potrawy, które były przygotowywane do wieczornego menu. Również podobał mi się pomysł ze wspólnym gotowaniem wraz z niemieckimi uczniami. 
 
Mimo trudności organizacyjnych pomysł okazał się ciekawy. Fajne było też to, że mieliśmy wolny czas na samodzielne zwiedzanie Berlina i sprawdzenie umiejętności poruszania się metrem, co nie okazało się takim łatwym zadaniem ;)  Brakowało mi możliwości spędzenia czasu i poznania się ze wszystkimi uczniami z niemieckiej szkoły biorącymi udział w tym projekcje. 
Uczennica Klasy IIa wraz z grupą medialną ;)

Dodano: 30-04-14
Źródło:
Komentowanie tego newsa zostało zablokowane