Szczegóły aktualności

06.12.2013 - Festiwal Piosenki Anglojezycznej

Podczas XII już Powiatowego Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej oprócz rockowych szlagierów mogliśmy usłyszeć także kolędy i pastorałki.

 

Festiwal w tym roku miał oprawę świąteczno-mikołajkową.

Pierwsze miejsce w konkursie zajęła Kaja Bzdeń z III LO ze Świdnicy wykonując utwór "Out here on my own", II miejsce Monika Wójcik z II LO ze Świdnicy za "Back to black", III miejsce Aleksandra Szpak również z II LO za wykonanie utworu "Shelter".
 
Wyróżnienia otrzymali : zespół The Mechanix z ZSM w Świdnicy, Katarzyna Podhalicz, Aleksandra Wrzosek z ZSHT, Klaudia Sośniak z IV LO ze Świdnicy za "Another love", Karolina Chmielnicka za "Hallelujah" z IV LO, Żaneta Włudyga z ZSHT w Świdnicy za piosenkę "Crazy for you", Natalia Wojnowska z II LO za "Hometown glory".
 
Organizatorami Festiwalu byli: Bożena Domagała, Agnieszka Michalska, Agnieszka Jasiczek - nauczycielki języka angielskiego. O oprawę muzyczną zadbał Robert Karwowski.
 
W tym roku imprezę wsparli: Księgarnia Polanglo z Wałbrzycha, Wydawnictwo Pearson, Oxford University Press, Panie Posłanki na Sejm RP Agnieszka Kołacz - Leszczyńska i Izabela Katarzyna Mrzygłocka, Pan Senator RP Wiesław Kilian.
 
Foto: Anna Kapłon
 

Dodano: 20-12-13
Źródło:




Komentowanie tego newsa zostało zablokowane