Szczegóły aktualności

28.11.2013 - Szkolenie barmańskie

W Szkolnym Schronisku Młodzieżowym odbyło się szkolenie barmańskie dla uczniów klasy II g przeprowadzone przez pana Mateusza Maciejewskiego, promotora marki Monin.
 

Szkołę na konkursie Junior Monin Cup 2013 Polska będzie reprezentował Gracjan Zając.
 
25 finalistów wybranych podczas indywidualnych eliminacji będzie walczyło o atrakcyjne nagrody rzeczowe i profesjonalne kursy barmańskie. Gala finałowa odbędzie się w Zespole Szkół Gastronomicznych w Warszawie przy ul. Majdańska 30/36 w dniu 6 grudnia 2013.
 
Wydarzenie to miało na celu doskonalenie umiejętności, rozbudzanie inicjatywy, pomysłowości i kreatywności uczniów szkół gastronomicznych oraz promowanie marki MONIN, która obecnie uznawana jest za numer jeden na świecie na rynku syropów klasy premium, likierów, sosów aromatycznych oraz puree owocowych. To zasługa ponad 100 letniego doświadczenia oraz bogatej oferty - ponad 150 smaków sprzedawanych w 144 krajach na świecie.
Do produkcji wyrobów MONIN wybierane są wyłącznie wyselekcjonowane i najlepsze owoce, kwiaty, przyprawy, orzechy. To sprawia, że powstają zawsze wyjątkowej jakości produkty o niepowtarzalnym smaku, kolorze i zapachu.
 

Dodano: 20-12-13
Źródło:
Komentowanie tego newsa zostało zablokowane