Szczegóły aktualności

21.03.2012 - 2. edycja Dnia Talentów

Dzień wiosny upłynął w Zespole Szkół Hotelarsko-Turystycznych pod hasłem Dnia Talentów. Podczas drugiej edycji imprezy podziwialiśmy prezentacje i pokazy różnorodnych umiejętności i talentów uczniów Hotelarki.

Jako pierwszy zaprezentował się zespół muzyczny Rivendell w składzie Przemysław Banasik oraz gościnnie: Wiktor Kamiński, Rafał Sordyl i Dawid Kozieł. Muzycy zaprezentowali ostrego rocka, między innymi piosenkę do tekstu nauczycielki języka polskiego z Hotelarki, pani Agnieszki Paprzyckiej-wychodzącego z ukrycia talentu poetyckiego.

Ciekawe zainteresowania przedstawiła Magdalena Pokrywka, która trenuje wyczynowo jazdę na rowerze górskim. Magda wjechała do auli szkolnej na profesjonalnym rowerze w pełnym stroju prezentując swoje zdolności. Obejrzeliśmy mistrzynię Dolnego Śląska w aerobiku rekreacyjnym, Wiktorię Szymańską. Podziwialiśmy zdjęcia Sandry Grobelnej, która od dawna interesuje się fotografią oraz prace plastyczne Ewy Kazimierczak.

Podczas występu tanecznego Klaudii Wilk nogi same podrywały się do tańca a po oszałamiającej sambie w wykonaniu Malwiny Skiślewicz oraz Kacpra Łukowiaka (gościnnie) z chęcią przenieślibyśmy się do roztańczonej i gorącej Brazylii.

W zupełnie innym stylu, c-walk, zaprezentowali się Kinga Kiliszewska i po raz drugi Maciej Dziedzic, uczeń Zespołu Szkół Budowlano-Elektrycznych w Świdnicy. Wzbudzili ogromny entuzjazm publiczności.

Krzysztof Bartnicki zaprezentował swoje średniowieczne zabawki takie jak miecz, zbroję rycerską oraz inne nieodłączne elementy rycerza z Bractwa św. Jana Chrzciciela z Jerozolimy.

Humorystyczny akcent zaznaczyli Klaudia Wilk, Martyna Benderyszyn, Ewelina Kolarska, Maciej Szpak, Gracjan Zając i Krzysztof Bartnicki tańcząc do muzyki z filmu Grease.

Po raz kolejny usłyszeliśmy uzdolnioną wokalnie Anitę Bigus oraz Gracjana Zająca w niesamowitym beatboxie. Prezentacje zakończył Mateusz Miniuk chwaląc się zdolnościami gitarowymi.

Całość poprowadzili z dużą dozą humoru Natalia Wrzesińska i Przemysław Dłutkowski. Imprezę przygotował Samorząd Uczniowski na czele z p. Agnieszką Michalską i p.Joanną Dolińską-Romanowicz. Publiczność doceniła występy swoich rówieśników głośnymi brawami a Samorząd Uczniowski Hotelarki zaprosił wszystkich na kolejną edycję w przyszłym roku.

Więcej zdjęć w szkolnej galerii

Dodano: 03-04-12
Źródło: Agnieszka Michalska
Komentowanie tego newsa zostało zablokowane