Szczegóły aktualności

15.03.2012 - Wizyta w Leroy Merlin

Na zaproszenie Dyrektora Sklepu Leroy Merlin, maturzyści ZSHT w Świdnicy uczestniczyli w prezentacji firmy, jako potencjalnego Pracodawcy...

Na początku spotkania pani Dorota Mohyluk- Specjalista ds. Zasobów Ludzkich przedstawiła uczniom prezentację poświęconą historii, kulturze organizacyjnej, filozofii i możliwościom rozwoju firmy Leroy Merlin. Zapoznała uczniów z polityką personalną, warunkami i organizacją pracy. Następnie uczniowie mieli okazję zwiedzić firmę, poznać nie tylko część sprzedażową, ale i inne pomieszczenia, z których korzystają wyłącznie pracownicy firmy. Umożliwiono im wcielenie się „na chwilę” w rolę pracownika jednego z działów.

Na zakończenie spotkania uczniowie wzięli udział w konkursie poświęconym wiedzy o zasadach funkcjonowania firmy Leroy Merlin. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i wybrali sobie nagrody. Wszyscy uczniowie skorzystali także z poczęstunku przygotowanego przez pracowników sklepu Leroy Merlin.

Pięciogodzinny pobyt w firmie upłynął uczniom w bardzo przyjemnej i życzliwej atmosferze. Scenariusz spotkania został opracowany i przeprowadzony w sposób profesjonalny, za co maturzyści ZSHT w Świdnicy wyrażają wdzięczność i mają nadzieję na kolejne takie spotkania, dzięki którym będą mogli znaleźć dla siebie interesujące miejsce pracy.

Opiekunem grupy była pani Violetta Kuklińska-Woźny.

Dodano: 11-04-12
Źródło: Violetta Kuklińska-Woźny
Komentowanie tego newsa zostało zablokowane