Szczegóły aktualności

15.06.2011 - Praktyki zawodowe w Norwegii. Początek rekrutacji.

   
 
 
Już wkrótce rozpocznie się rekrutacja na praktyki zawodowe w Norwegii. W realizacji projektu wezmą udział uczniowie 3-ch i 4-ch klas w zawodach technik hotelarstwa, kelner i organizator usług gastronomicznych. Po raz pierwszy wyjadą na staż zagraniczny.

Celem wyjazdu do Orland Kysthotellu jest doskonalenie fachu, podpatrywanie nowości pojawiających się w branży, a także rozwijanie osobowości i umiejętności nawiązywania kontaktów miedzyludzkich, pokonywania stresu, a przede wszystkim opanowanie w jak najlepszym stopniu języka angielskiego zawodowego.
W programie pobytu przewidzianych jest kilka wycieczek, m.in.rejs po fiordach, zwiedzanie Trondhem i Austradt. Poznanie historii regionu Trondelag, zwyczajów i kultury tamtejszej ludności.
Naszym norweskim partnerem jest 3* Orland Kysthotell w Brekstad. Jest to średniej wielkości hotel oferujący ponad sto miejsc noclegowych w pokojach dwuosobowych i apartamentach. Hotel działa juz od ponad dziesięciu lat i specjalizuje się w organizowaniu kurso-konferencji, seminariów i innych imprez zbiorowych, takich jak przyjęcia okolicznościowe organizowane dla pracowników różnych zakładów pracy czy gości indywidualnych, związanych m.in. ze Świętami Bożego Narodzenia czy uroczystościami rodzinnymi. Ma w swojej ofercie również bogaty wachlarz imprez towarzyszących, z których często korzystają grupy, przyjeżdżające tam na spotkania biznesowe czy imprezy integracyjne. Dla tych potrzeb przygotowane są sale konferencyjne i bankietowe mogące jednorazowo przyjąć około 600 osób. Jest to bardzo elegancki i nowocześnie zaprojektowany obiekt, w którym zastosowano najnowocześniejsze technologie związane z funkcjonowaniem hotelu. Między innymi wprowadzono w nim ekologiczne ogrzewanie pomp wodnych czy wykorzystanie promieni słonecznych do pełnego naświetlenia holi, restauracji, recepcji i innych pomieszczeń. Menadżerem Orland Kysthotell-u jest pan Bengt Selfors, który zapewnił nas, że oferowane szkolenie młodzieży będzie przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie.
Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem rekrutacji.

Dodano: 21-06-11
Źródło: ZSHT Świdnica
Komentowanie tego newsa zostało zablokowane