Aktualności

Projekt Comenius

Za chwilę startujemy z nowym projektem, więc proponujemy zapoznać się z poniższymi załącznikami związanymi z rekrutacją uczestnicwa w projekcie LLP COMENIUS WIELOSTRONNE PROJEKTY SZKÓŁ Local Tourist Attractions (Lokalne Atrakcje Turystyczne).

Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie

Załącznik 1 Załącznik 2 Załącznik 3 Załącznik 4 Załącznik 5

Kiermasz podręczników

Zapraszamy na kiermasz podręczników który odbędzie się w środę 7 września na długiej przerwie w auli szkolnej.

Kółko języka włoskiego

Ogłaszamy nabór do otwartego w tym roku szkolnym koła języka włoskiego. Wszystkich chętnych prosimy o kontakt z p.Michałem Mazurem.

Zestawy podręczników

W dziale statut szkoły  znajdziecie aktualne wykazy podręczników na rok szkolny 2011/2012.

6.07.2011 - Kolejny projekt międzynarodowy

Przygotowujemy się do realizacji międzynarodowego projektu w języku angielskim. Z rozpoczęciem nowego roku szkolnego zaczynamy dwuletni projekt Lokalne Atrakcje Turystyczne w ramach Wielostronnego Partnerskiego Projektu Szkół w programie Comenius - Uczenie się przez całe życie.

Harmonogram egzaminów poprawkowych!

W dziale STATUT SZKOŁY dostępny jest harmonogram egzaminów poprawkowych. Zamieszczona została również lista podręczników na rok szkolny 2011/2012.

Moje miejsce na Ziemi

Uczennice klasy Ib: Katarzyna Kośnik, Joanna Bortkiewicz, Emilia Denes, Marcelina Pękalska i Kinga Lach pod kierunkiem p. Bożeny Domagały wzięły udział w III Ogólnopolskim Konkursie Moje miejsce na Ziemi.