Aktualności

06 i 20.03.2018 - Warsztaty dla uczniów Szkoły SpołecznejSzkoła Społeczna w Świdnicy
- to kolejna placówka, która wzięła udział w warsztatach gastronomicznych, zorganizowanych przez panią Ewę Rudownik.

21.03.2018 - Dzień PrzedsiębiorczościJuż po raz dwunasty Zespół Szkół Hotelarsko-Turystycznych im. Tony Halika w Świdnicy bierze udział w Ogólnopolskim Dniu Przedsiębiorczości.

15-16.03.2018 - W hotelach WrocławiaUczniowie klasy 2h w zawodzie technik hotelarstwa w Zespole Szkół Hotelarsko-Turystycznych w Świdnicy, uczestniczyli w dwudniowej wycieczce dydaktycznej do wrocławskich hoteli, wraz z opiekunami uczącymi przedmiotów zawodowych: panią Magdaleną Kołodziejczyk oraz panem Adamem Stefańskim.

Bezpłatne kursy dla uczniówW kwietniu w godzinach popołudniowych odbędą się kursy dla uczniów naszej szkoły: barmański, baristyczny i sommelierski.

13.03.2018 - Wyniki konkursu gastronomicznegoW Szkolnym Schronisku Młodzieżowym zakończyła się I edycja Szkolnego Konkursu Gastronomicznego Mistrz Kulinarny ZSHT, pod hasłem Dania rybne z różnych kuchni świata.

13.03.2018 - Będą nowe książki!Dziś dotarła do nas informacja, że biblioteka ZSHT otrzyma 15.000 zł na zakup nowych książek w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa!

07.03.2018 - Technologie sprzątania w hotelarstwie i gastronomiiW Szkolnym Schronisku Młodzieżowym odbyły się warsztaty „Technologie utrzymania czystości w obiektach hotelowych” skierowane do uczniów klas czwartych technikum hotelarskiego, zorganizowane przez panią Magdalenę Kołodziejczyk.

10.03.2018 - Targi ITB w BerlinieGrupa około 40 uczniów z panią Izą Piętką, Ewą Rudownik i Urszulą  Żemojcin-Kowalską wzięła udział w targach turystycznych ITB w Berlinie.