Aktualności

15.06.2011 - Praktyki zawodowe w Norwegii. Początek rekrutacji.

   
 
 
Już wkrótce rozpocznie się rekrutacja na praktyki zawodowe w Norwegii. W realizacji projektu wezmą udział uczniowie 3-ch i 4-ch klas w zawodach technik hotelarstwa, kelner i organizator usług gastronomicznych. Po raz pierwszy wyjadą na staż zagraniczny.

2.06.2011 - Program Stypendialny Rady Powiatu Wrocławskiego

Powiat Wrocławski ogłosił XII edycję Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego na rok szkolny 2011/2012, skierowanego do szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych zamieszkałych na terenie Powiatu Wrocławskiego.

2.06.2011 - Stypendia Pomostowe

Już po raz kolejny Fundacja Nasze Dzieci wraz z Fundacją Edukacyjną Przedsiębiorczości w Łodzi oraz m.in. Polsko-Amerykańską Fundacją WolnościNBP, finansuje stypendia pomostowe dla tegorocznych maturzystów w ramach Programu Stupendiów Pomostowych organizowanych przez FEP.

1.06.2011 - VIII Olimpiada Jajcarska

1 czerwca odbyła się zorganizowana przez Prywatne Technikum Hotelarskie w Zakopanem przy współpracy z Urzędem Miasta Zakopane VIII Olimpiada Jajcarska.

24.05.2011 - X Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego i Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych

Konkurs ma na celu promowanie krajów niemieckojęzycznych i motywowanie do nauki języka niemieckiego. Hasłem przewodnim tegorocznego konkursu były OBLICZA BERLINA.

23.05.2011 - Hotelarze w Radzie Młodzieżowej

Uczniowie Jakub Kochańczyk (1a) i Radosław Strzyżewski (2b) reprezentują naszą szkołę w Młodzieżowej Radzie Ziemi Świdnickiej. Rada działa od roku i jest grupą osób aktywnie działających na rzecz młodzieży Powiatu Świdnickiego.

23.05.2011 - Do Norwegii z Leonardo da Vinci

Projekt stażów w ramach programu Leonardo da Vinci przeszedł fazę konkursową i został zatwierdzony. Oznacza to, że uczniowie ZSHT mają możliwość odbycia stażu w 3-gwiazdkowym hotelu Kysthotell w Breakstad niedaleko Trondheim.