Aktualności

30.03.2012 - Ambra Dubel najlepsza w konkursie Il Bel Paese

Uczennica naszej szkoły, Ambra Dubel zajęła 1. miejsce w Konkursie języka włoskiego i wiedzy o Włoszech "Il Bel Paese".

26.03.2012 - Praca i staże w Austrii

Od marca rusza nabór na 2 turę płatnych staży w Austrii. Podania prosimy kierować do sekretariatu. W podaniu powinno znaleźć sie krótkie uzasadnienie, dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy zakwalifikować do wyjazdu.

22.03.2012 - Dzień Przedsiębiorczości

Już po raz szósty nasza szkoła wzięła udział w Ogólnopolskim Dniu Przedsiębiorczości, organizowanym przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości w Warszawie, pod honorowym patronatem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego.

21.03.2012 - Podsumowanie praktyk w Austrii

W Izbie Przemysłowo-Handlowej w Świdnicy odbyło się podsumowanie praktyk u austriackich pracodawców, zorganizowanych w ramach projektu przygotowanego przez Dolnośląski Urząd Pracy.

21.03.2012 - 2. edycja Dnia Talentów

Dzień wiosny upłynął w Zespole Szkół Hotelarsko-Turystycznych pod hasłem Dnia Talentów. Podczas drugiej edycji imprezy podziwialiśmy prezentacje i pokazy różnorodnych umiejętności i talentów uczniów Hotelarki.

21.03.2012 - Doradztwo zawodowe w szkole

W ramach Modernizacji Kształcenia Zawodowego na Dolnym Śląsku, uczniowie ZSHT w Świdnicy mogą skorzystać z konsultacji indywidualnych u doradcy zawodowego, majacych na celu umozliwienie im rozpoznania swojego potencjału zawodowego...

W czwartek Dzień Przedsiębiorczości

Już po raz szósty Zespół Szkół Hotelarsko-Turystycznych im. Tony Halika w Świdnicy, 22 marca 2012 roku, bierze udział w Ogólnopolskim Dniu Przedsiębiorczości, organizowanym przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości w Warszawie, pod honorowym patronatem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego.

19.03.2012 - Ambra w finale Il Bel Paese

Uczennica klasy 1B, Ambra Dubel przeszła do finału konkursu języka włoskiego i wiedzy o Włoszech Il Bel Paese. W pierwszym etapie konkursu rywalizowało aż 119 uczniów. Życzymy Ambrze powodzenia w finale, który odbędzie się 29 marca o godz. 9.00 we Wrocławiu.