Aktualności

1.06.2012 - IX Olimpiada Jajcarska w Zakopanem

Na Dolnej Równi Krupowej odbyła się IX Olimpiada Jajcarska, na której nie zabrakło oczywiście uczniów i nauczycieli z naszej szkoły. Małopolską Olimpiadę Jajcarską jak co roku zorganizowało Prywatne Technikum Hotelarskie w Zakopanem.

22.05.2012 - Etap trzeci: słoneczna Italia

Rusza trzeci etap projektu Comenius - Wielostronne Projekty Szkół. Tym razem uczniowie Hotelarki wyjadą do Włoch. Rekrutacja trwa do 29. maja 2012. Poniżej regulamin i załączniki do pobrania.

18.05.2012 - Z wizytą w Irlandii Północnej

Po październikowym wyjeździe do Silivri w Turcji kolejna grupa uczniów Zespołu Szkół Hotelarsko-Turystycznych wróciła z wojaży po Irlandii Północnej w ramach projektu Comenius, Wielostronne Projekty Szkół. Jednym z celów projektu jest ...

27.04.2012 - Maturzyści ze świadectwami

Tegoroczni maturzyści odebrali świadectwa ukończenia Zespołu Szkół Hotelarsko - Turystycznych. Listy gratulacyjne dla najlepszych absolwentów wręczyła p. dyrektor Aldona Liszka. Uroczystość przygotowała klasa 3a z p. Ewą Szost-Siedlecką.

Poniżej zdjęcia absolwentów.

23.04.2012 - Stypendia dla maturzystów

Maturzyści, absolwenci szkół ponadgimnazjalnych mają możliwość ubiegania się o stypendia. Wsparcie finansowe skierowane jest dla osób, które w roku 2012 ukończą szkołę ponadgimnazjalną i rozpoczną studia w roku akademickim 2012/2013. Poniżej linki do informacji o stypendiach.

STYPENDIA
POMOSTOWE


INDEKS
START2STAR

SPRAWNY
UCZEŃ

POWIAT WROCŁAWSKI

PROJEKT KORBA

13.04.2012 - Piątek 13-go w Hotelarce

Podczas Dnia Otwartych Drzwi Gimnazjaliści mieli okazę zobaczyć, jak nasza szkoła wygląda od środka. Uczniowie mieli możliwość wejścia na lekcje, mogli zobaczyć prezentację multimedialną za temat działalności Zespołu Szkół.

1.04.2012 - Przysmaki Wielkanocy

Na tegorocznych Tradycjach Stołu Wielkanocnego w Marcinowicach zaprezentowało się 40 zespołów, w tym Jicin, Zakopane, Kartuzy, Łowicz. Delegacja z  naszej szkoły przygotowała potrawy kuchni regionalnych (kuchnia mazurska, kresowa, śląska i wielkopolska).