Aktualności

Możliwość wyjazu do Norwegii

Jest jeszcze szansa na odbycie stażu w 3-gwiazdkowym Orland Kysthotell w Breakstad w Norwegii. W drugiej części projektu Leonardo da Vinci może wziąć udział 9 osób. Podania można składać do końca tygodnia.

Regulamin rekrutacji do projektu Załącznik 1 Załącznik 2 Załącznik 3

10.11.2011 - Historia Polski na wesoło

W przededniu 93 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, uczniowie naszej szkoły z p. Michałem Mazurem i Łukaszem Soboczyńskim przygotowali program artystyczny. W trzech krótkich scenkach przedstawiono wybrane wydarzenia z historii Rzeczypospolitej.

5.11.2011 - Schronisko wyróżnione

   

Zespół Szkół Hotelarsko-Turystycznych i Schronisko Młodzieżowe zostały wyróżnione Dyplomem Honorowym przez Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych, a pani dyrektor Aldona Liszka została odznaczona Brązową Odznaką PTSM.

28.10.2011 - Uczniowie ZSHT w Turcji

 
I etap dwuletniej współpracy w ramach anglojęzycznego projektu LLP Comenius Wielostronne Projekty Szkół Local Tourist Attractions (Lokalne atrakcje turystyczne) dobiegł końca. Projekt koordynowany jest przez Zespół Szkół Hotelarsko-Turystycznych im. Tony Halika w Świdnicy i w całości realizowany jest ze środków Unii Europejskiej.

27.10.2011 - Stypendium dla Magdy

Klub Rotary Świdnica-Wałbrzych przyznał stypednia dla najzdolniejszych uczniów byłego województwa wałbrzyskiego. Wsród nagrodzonych osób znalazła się uczennica naszej szkoły, Magdalena Pokrywka.

21.10.2011 - Góry Sowie w ZSHT

Pani Marta Kamińska i pan Marcin Niemczyk przygotowali konkurs turystyczny w ramach Dni Gór. Uczniowie szkół powiatu świdnickiego mogli wykazać się znajomością Gór Sowich.

Konkurs turystyczny w ramach Dni Gór 2011

21 października o godz. 10.00 w Zespole Szkół rozpocznie się konkurs turystyczny Polskie góry dziedzictwem kulturowym - Góry Sowie.

Poniżej harmonogram wydarzeń w ramach Dni Gór: