Aktualności

27.04.2012 - Maturzyści ze świadectwami

Tegoroczni maturzyści odebrali świadectwa ukończenia Zespołu Szkół Hotelarsko - Turystycznych. Listy gratulacyjne dla najlepszych absolwentów wręczyła p. dyrektor Aldona Liszka. Uroczystość przygotowała klasa 3a z p. Ewą Szost-Siedlecką.

Poniżej zdjęcia absolwentów.

23.04.2012 - Stypendia dla maturzystów

Maturzyści, absolwenci szkół ponadgimnazjalnych mają możliwość ubiegania się o stypendia. Wsparcie finansowe skierowane jest dla osób, które w roku 2012 ukończą szkołę ponadgimnazjalną i rozpoczną studia w roku akademickim 2012/2013. Poniżej linki do informacji o stypendiach.

STYPENDIA
POMOSTOWE


INDEKS
START2STAR

SPRAWNY
UCZEŃ

POWIAT WROCŁAWSKI

PROJEKT KORBA

13.04.2012 - Piątek 13-go w Hotelarce

Podczas Dnia Otwartych Drzwi Gimnazjaliści mieli okazę zobaczyć, jak nasza szkoła wygląda od środka. Uczniowie mieli możliwość wejścia na lekcje, mogli zobaczyć prezentację multimedialną za temat działalności Zespołu Szkół.

1.04.2012 - Przysmaki Wielkanocy

Na tegorocznych Tradycjach Stołu Wielkanocnego w Marcinowicach zaprezentowało się 40 zespołów, w tym Jicin, Zakopane, Kartuzy, Łowicz. Delegacja z  naszej szkoły przygotowała potrawy kuchni regionalnych (kuchnia mazurska, kresowa, śląska i wielkopolska).

30.03.2012 - Ambra Dubel najlepsza w konkursie Il Bel Paese

Uczennica naszej szkoły, Ambra Dubel zajęła 1. miejsce w Konkursie języka włoskiego i wiedzy o Włoszech "Il Bel Paese".

26.03.2012 - Praca i staże w Austrii

Od marca rusza nabór na 2 turę płatnych staży w Austrii. Podania prosimy kierować do sekretariatu. W podaniu powinno znaleźć sie krótkie uzasadnienie, dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy zakwalifikować do wyjazdu.

22.03.2012 - Dzień Przedsiębiorczości

Już po raz szósty nasza szkoła wzięła udział w Ogólnopolskim Dniu Przedsiębiorczości, organizowanym przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości w Warszawie, pod honorowym patronatem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego.