Aktualności

29.11.2011 - Patrycja Mizerska zwyciężczynią jubileuszowego Powiatowego Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej

Powiatowy Festivwal Piosenki Anglojęzycznej już na stałe zagościł w kalendarzu kulturalnych wydarzeń powiatu świdnickiego. Według jury w X edycji festiwalu najlepiej zaprezentowała się Patrycja Mizerska z III LO w Świdnicy. Imprezę uroczyście otworzyła p. dyrektor ZSHT Aldona Liszka.

28.11.2011 - Podbijamy fiordy Norwegii

W Zespole Szkół Hotelarsko-Turystycznych im. Tony Halika rozpoczął się projekt mobilności w ramach którego 9 uczennic wraz z opiekunem poleciało 16 listopada do norweskiego Brekstad.

Możliwość wyjazu do Norwegii

Jest jeszcze szansa na odbycie stażu w 3-gwiazdkowym Orland Kysthotell w Breakstad w Norwegii. W drugiej części projektu Leonardo da Vinci może wziąć udział 9 osób. Podania można składać do końca tygodnia.

Regulamin rekrutacji do projektu Załącznik 1 Załącznik 2 Załącznik 3

10.11.2011 - Historia Polski na wesoło

W przededniu 93 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, uczniowie naszej szkoły z p. Michałem Mazurem i Łukaszem Soboczyńskim przygotowali program artystyczny. W trzech krótkich scenkach przedstawiono wybrane wydarzenia z historii Rzeczypospolitej.

5.11.2011 - Schronisko wyróżnione

   

Zespół Szkół Hotelarsko-Turystycznych i Schronisko Młodzieżowe zostały wyróżnione Dyplomem Honorowym przez Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych, a pani dyrektor Aldona Liszka została odznaczona Brązową Odznaką PTSM.

28.10.2011 - Uczniowie ZSHT w Turcji

 
I etap dwuletniej współpracy w ramach anglojęzycznego projektu LLP Comenius Wielostronne Projekty Szkół Local Tourist Attractions (Lokalne atrakcje turystyczne) dobiegł końca. Projekt koordynowany jest przez Zespół Szkół Hotelarsko-Turystycznych im. Tony Halika w Świdnicy i w całości realizowany jest ze środków Unii Europejskiej.

27.10.2011 - Stypendium dla Magdy

Klub Rotary Świdnica-Wałbrzych przyznał stypednia dla najzdolniejszych uczniów byłego województwa wałbrzyskiego. Wsród nagrodzonych osób znalazła się uczennica naszej szkoły, Magdalena Pokrywka.