Aktualności

21.03.2012 - Doradztwo zawodowe w szkole

W ramach Modernizacji Kształcenia Zawodowego na Dolnym Śląsku, uczniowie ZSHT w Świdnicy mogą skorzystać z konsultacji indywidualnych u doradcy zawodowego, majacych na celu umozliwienie im rozpoznania swojego potencjału zawodowego...

W czwartek Dzień Przedsiębiorczości

Już po raz szósty Zespół Szkół Hotelarsko-Turystycznych im. Tony Halika w Świdnicy, 22 marca 2012 roku, bierze udział w Ogólnopolskim Dniu Przedsiębiorczości, organizowanym przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości w Warszawie, pod honorowym patronatem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego.

19.03.2012 - Ambra w finale Il Bel Paese

Uczennica klasy 1B, Ambra Dubel przeszła do finału konkursu języka włoskiego i wiedzy o Włoszech Il Bel Paese. W pierwszym etapie konkursu rywalizowało aż 119 uczniów. Życzymy Ambrze powodzenia w finale, który odbędzie się 29 marca o godz. 9.00 we Wrocławiu.

15.03.2012 - Wizyta w Leroy Merlin

Na zaproszenie Dyrektora Sklepu Leroy Merlin, maturzyści ZSHT w Świdnicy uczestniczyli w prezentacji firmy, jako potencjalnego Pracodawcy...

9.03.2012 - Widokówka z BreakstadUczniowie pod opieką p. Joanny Dudy, biorący udział w praktykach w Breakstad przesyłają pozdrowienia i kilka słów o tym jak żyje się i pracuje w Norwegii...

7.03.2012 - Kurs barmański

Już  27 marca pełnoletni uczniowie naszej szkoły rozpoczą kurs barmański w ramach programu CIZ. Organizację pracy za barem i techniki mieszania napoi uczestnicy kursu będą poznawać w budynku Szkolnego Schroniska Młodzieżowego przy ul. Kanonierskiej w godzinach od 15.30 do 19.30. Kurs potrwa do 4 kwietnia.

5.03.2012 - Ludzie z pasją

W najnowszym papierowym wydaniu swidnica24 ukazała się rozmowa z ks. Pawłem Pleśnierowiczem z cyklu Ludzie z pasją. Aby przeczytać artykuł trzeba kliknąć w obrazek powyżej.

16.02.2012 - Szkoła od kuchni

Powstaje szkolny blog Szkoła od kuchni, na którym uczniowie ZSHT mogą wymieniać się ciekawymi poradami i przepisami kulinarnymi. Blog jest w trakcie tworzenia. Osoby, które chciałyby redagować stronę mogą zgłaszać się do p. Ewy Rudownik.

link do bloga