Aktualności

13.04.2012 - Piątek 13-go w Hotelarce

Podczas Dnia Otwartych Drzwi Gimnazjaliści mieli okazę zobaczyć, jak nasza szkoła wygląda od środka. Uczniowie mieli możliwość wejścia na lekcje, mogli zobaczyć prezentację multimedialną za temat działalności Zespołu Szkół.

1.04.2012 - Przysmaki Wielkanocy

Na tegorocznych Tradycjach Stołu Wielkanocnego w Marcinowicach zaprezentowało się 40 zespołów, w tym Jicin, Zakopane, Kartuzy, Łowicz. Delegacja z  naszej szkoły przygotowała potrawy kuchni regionalnych (kuchnia mazurska, kresowa, śląska i wielkopolska).

30.03.2012 - Ambra Dubel najlepsza w konkursie Il Bel Paese

Uczennica naszej szkoły, Ambra Dubel zajęła 1. miejsce w Konkursie języka włoskiego i wiedzy o Włoszech "Il Bel Paese".

26.03.2012 - Praca i staże w Austrii

Od marca rusza nabór na 2 turę płatnych staży w Austrii. Podania prosimy kierować do sekretariatu. W podaniu powinno znaleźć sie krótkie uzasadnienie, dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy zakwalifikować do wyjazdu.

22.03.2012 - Dzień Przedsiębiorczości

Już po raz szósty nasza szkoła wzięła udział w Ogólnopolskim Dniu Przedsiębiorczości, organizowanym przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości w Warszawie, pod honorowym patronatem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego.

21.03.2012 - Podsumowanie praktyk w Austrii

W Izbie Przemysłowo-Handlowej w Świdnicy odbyło się podsumowanie praktyk u austriackich pracodawców, zorganizowanych w ramach projektu przygotowanego przez Dolnośląski Urząd Pracy.

21.03.2012 - 2. edycja Dnia Talentów

Dzień wiosny upłynął w Zespole Szkół Hotelarsko-Turystycznych pod hasłem Dnia Talentów. Podczas drugiej edycji imprezy podziwialiśmy prezentacje i pokazy różnorodnych umiejętności i talentów uczniów Hotelarki.