Aktualności

27.10.2011 - Stypendium dla Magdy

Klub Rotary Świdnica-Wałbrzych przyznał stypednia dla najzdolniejszych uczniów byłego województwa wałbrzyskiego. Wsród nagrodzonych osób znalazła się uczennica naszej szkoły, Magdalena Pokrywka.

21.10.2011 - Góry Sowie w ZSHT

Pani Marta Kamińska i pan Marcin Niemczyk przygotowali konkurs turystyczny w ramach Dni Gór. Uczniowie szkół powiatu świdnickiego mogli wykazać się znajomością Gór Sowich.

Konkurs turystyczny w ramach Dni Gór 2011

21 października o godz. 10.00 w Zespole Szkół rozpocznie się konkurs turystyczny Polskie góry dziedzictwem kulturowym - Góry Sowie.

Poniżej harmonogram wydarzeń w ramach Dni Gór:

Wyjazd do Bergstrasse

Wkrótce zdjęcia i informacje na temat wyjazdu...

7.10.2011 - Wiktoria Szymańska przewodniczącą Samorządu Szkolnego

Dziś odbyły się wybory na przewodniczącego Samorządu Szkolnego. Startowały: Wiktoria Szymańska i Iza Jaworska. Poniżej wyniki głosowania:

5.10.2011 - Kolejna zbiórka krwi w ZSHT

Po raz kolejny w Zespole Szkół Hotelarsko-Turystycznych odbyła się akcja zbierania krwi zorganizowana przez klub HDK Kropla Życia.

1.10.2011 - Otrzęsiny klas pierwszych

1 października, czyli w ostatnią sobotę spotykaliśmy się na boisku Zespołu Szkół Budowlano-Elektrycznych przy ul. Wałbrzyskiej. Otrzęsiny klas pierwszych rozpoczęły się o 9.00. Imprezę tradycyjnie przygotowała klasa, która wygrała rywalizację rok temu, klasa 2a.