Aktualności

03.12.2013 - Konkurs Potraw Regionalnych

Uczennice Natalia Kyc i Edyta Pietras reprezentowały naszą szkołę w Dolnośląskim Konkursie Potraw Regionalnych, zorganizowanym we Wrocławiu przez tamtejszy Zespół Szkół Gastronomicznych

02-06.12.2013 - Kurs Barmański

Uczniowie Hotelarki mieli mozliwość rozwinąć swoje umiejętności w zakresie sztuki barmańskiej. W kilkudniowym szkoleniu wzieło udział 15 osób.

 

02-05.12.2013 - Stoły Bożonarodzeniowe - Eliminacje Szkolne

W tym roku świąteczne aranżacje stołów przygotowali uczniowie klasy 2a i 2b. Główna ekspozyjca pomysłów naszych uczniów będzie miała miejsce

02.12.2013 - Nasza strona WWW najlepsza w powiecie!

Strona internetowa naszej szkoły www.zsht.swidnica.pl decyzją czytelników tygodnika Świdnica Fakty, została uznana za najlepszą w powiecie świdnickim! Główną nagrodą jest kampania promocyjna wartości 2,5 tys. złotych.

29.11.2013 - Powiatowy Konkurs Turystyczny: Góry Wałbrzyskie

Góry Wałbrzyskie były tematem VII Powiatowego Konkursu Turystycznego - Polskie Góry Dziedzictwem Kulturowym. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych po raz pierwszy od wielu lat zwyciężyła uczennica ZSHT.

29.11.2013 - Lekcja zdrowego żywnienia

Uczniowie klasy 1G na lekcji zasad żywienia gościli dietetyczkę, mgr inż. Agnieszkę Podgórską. Spotkanie odbyło się w ramach projektu Zdrowie ma smak. Produkty polsko-czeskiego pogranicza.
 

28.11.2013 - Szkolenie barmańskie

W Szkolnym Schronisku Młodzieżowym odbyło się szkolenie barmańskie dla uczniów klasy II g przeprowadzone przez pana Mateusza Maciejewskiego, promotora marki Monin.
 

25.11-06.12.2013 - Góra grosza

W naszej szkole prowadzona jest akcja Góra Grosza. Pieniądze do puszek zbieramy do 6 grudnia. Celem jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własnąrodziną, w tym na tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, pogotowi rodzinnych, zawodowych rodzin zastępczych oraz najbardziej potrzebujących domów dziecka, które realizują prorodzinne programy wychowawcze.

Strona internetowa akcji