Aktualności

25.11-06.12.2013 - Góra grosza

W naszej szkole prowadzona jest akcja Góra Grosza. Pieniądze do puszek zbieramy do 6 grudnia. Celem jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własnąrodziną, w tym na tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, pogotowi rodzinnych, zawodowych rodzin zastępczych oraz najbardziej potrzebujących domów dziecka, które realizują prorodzinne programy wychowawcze.

Strona internetowa akcji
 

22.11.2013 - Trzecie miejsce naszych siatkarek

W Finale Powiatu Piłki Siatkowej Dziewcząt drużyna reprezentująca naszą szkołę zajęła 3 miejsce! Rywalizacja miała miejsce w hali przy ul. Pionierów.

 

Paczka dla polskiego kombatanta na Kresach

Zapraszamy do udziału w akcji Paczka dla polskiego kombatanta na Kresach.

 

Do pana Michała Mazura (sala 1) lub pana Łukasza Soboczyńskiego (biblioteka) mozna przynosić paczki z następującymi artykułami:

 

 

21-22.11.2013 - Dolnośląskie Potyczki Hotelarskie

Trzydziestu czterech uczniów z siedemnastu szkół naszego regionu wzięło udział w Dolnośląskich Potyczkach Hotelarskich. Rywalizacja miała miejsce w Wałbrzychu.
 

20.11.2013 - Młodzi adepci sztuki kulinarnej po raz drugi

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 105 w Świdnicy wzięli udział w zajęciach, zorganizowanych przez p. Ewę Rudownik w Schronisku Młodzieżowym przy ul. Kanonierskiej.
 

8.11.2013 - Zdrowe odżywianie od podstaw[ówki]

Młodzież naszej szkoły zaangażowała się w propagowanie zdrowego odżywiania wśród dzieci Szkoły Podstawowej nr 105 w Świdnicy.
 
 

8.11.2013 - Młodzież o swoich potrzebach

Uczniowie ZSHT Elżbieta Skupień, Aleksandra Białas i Kamil Kudłacz z panem Łukaszem Soboczyńskim wzięli udział w spotkaniu szkolnej młodzieży powiatu świdnickiego.
 

7.11.2013 - Już 600 osób dołączyło do szkolnego profilu na Facebooku

600 - tyle osób w ciągu ponad dwóch lat polubiło szkolny profil w popularnym serwisie społecznościowym Facebook.