Aktualności

26.04.2016 - U Zielonych Żabek

Uczniowie Zespołu Szkół gościli w Niepublicznym Przedszkolu Promyk, gdzie z panią Ewą Rudownik przygotowały zajęcia dla młodych cukierników z grupy Zielone Żabki.

I miejsce Marty ObremskiejUczennica klasy 4B, Marta Obremska, po raz kolejny zajęła I miejsce w konkursie Rytm-Taniec-Muzyka-Ruch w kategorii tańca indywidualnego. Gratulujemy!

22-27.04.2016 - Warsztaty dla absolwentów gimnazjówPrzez kilka dni uczniowie, którzy w tym roku zakończyli naukę w gimnazjach mogli odwiedzić Zespół Szkół Hotelarsko-Turystycznych i poprzez ciekawą formę zajęć warsztatowych poznać specyfikę być może swojej przyszłej szkoły.

Rekrutacja na Cypr

W najbliższą środę uczniowie, którzy biorą udział w rekrutacji na Cypr, proszeni są o zgłoszenie się na rozmowę kwalifikacyjną, od godz. 13.30, po zakończonych w tym dniu zajęciach.

17.04.2016 - Polecieli na MaltęOd niedzieli 17 kwietnia 2016 roku kolejna grupa uczniów z opiekunem rozpoczęła staż w ramach programu Erasmus+: „Profesjonalizm w hotelarstwie i gastronomii jest naszym celem działania”.

12.04.2016 - Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego31 uczniów z ośmiu szkół wzięło udział w XIV Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego i Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji była Hesja oraz powiat partnerski Bergstrasse.

09.04.2016 - O równowadze w organiźmieGrupa uczniów z klasy 2G i dwóch z klasy 3G pod opieką pani Ewy Rudownik wzięła udział w obchodach Światowego Dnia Zdrowia. Podczas imprezy, zorganizowanej w Galerii Świdnickiej, uczniowie poprzez dobrą zabawę i w humorystyczny sposób tłumaczyli zainteresowanym problem równowagi kwasowo-zasadowej.