Aktualności

13.10.2016 - W Dniu Edukacji NarodowejŚwięto polskiej oświaty, popularnie zwane Dniem Nauczyciela miało w tym roku dwojaki charakter. Oprócz świętowania, odbyła się debata kandydatów na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego.

12.10.2016 - Nagroda starosty dla pana Sebastiana KrzywdyWieloletni nauczyciel Zespołu Szkół Hotelarsko-Turystycznych, jednocześnie dyrektor 
Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Lubachowie, pan Sebastian Krzywda otrzymał z rąk starosty świdnickiego nagrodę, przyznawaną z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

12.10.2016 - Karkonosze bez tajemnicPo raz dziesiąty w Zespole Szkół Hotelarsko-Turystycznych w Świdnicy zorganizowany został Powiatowy Konkurs Turystyczny - Polskie Góry Dziedzictwem Kulturowym. Tematem tegorocznej edycji były Karkonosze.

11.10.2016 - Szkolne wyboryJuż niedługo wybierzemy przewodniczącego lub przewodniczącą szkolnego samorządu. Kandydaci, ubiegający się o to stanowisko, na różne sposoby próbują zyskać poparcie szkolnej społeczności. Na terenie szkoły możemy zobaczyć wyborcze plakaty..

29-30.10.2016 - Wycieczka klasy 2gKlasa 2g
wyruszyła na wycieczkę do Sokolca. Uczniowie z panią Emilią Młynarczuk zatrzymali się w schronisku Orzeł. Poza tym wspięli się na Wielką Sowę, brali udział w grach i zabawach integracyjnych i miło spędzili czas przy ognisku.

30.09.2016 - Dzień ChłopakaSamorząd Uczniowski zorganizował Dzień Chłopaka i wybory Mistera ZSHT. Płeć piękna mogła wybierać spośród kandydatów z niemal każdej klasy.

30.09.2016 - Rajd Integracyjny PTSMDzięki wspólnym wysiłkom Zespołu Szkół Hotelarsko – Turystycznych im. Tony Halika w Świdnicy, w 90 rocznicę utworzenia Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych odbył się II Jesienny Integracyjny Rajd Kół PTSM.

28.09.2016 - W przyszłym roku do WłochW czerwcu przyszłego roku grupa uczniów Hotelarki wyjedzie na tygodniowy wypoczynek do słonecznej Italii. Przypomnijmy jak było podczas ostatniego wyjazdu ...