Aktualności

15.02.2016 - Nasz wspólny projekt z wyróżnieniem!28 stycznia Powiat Świdnicki wspólnie z Powiatem Bergstrasse zakwalifikował się do finału konkursu changes/changes@work. Projekt został wyróżniony dzięki zaangażowaniu Zespołu Szkół Hotelarsko-Turystycznych.

22.01.2016 - Na 100 dni przed maturąTegoroczni maturzyści uczestniczyli w jednej z najważniejszych imprez życia. Był polonez, szampan, program artystyczny i oczywiście tańce, trwające do białego rana.

21.12.2015 - Gala BożonarodzeniowaZa nami XVI Gala Bożonarodzeniowa przygotowana przez nauczycieli i uczniów Zespołu Szkół Hotelarsko-Turystycznych. Tegoroczne spotkanie odbyło się pod hasłem Nawarzyć sobie piwa.

17.12.2015 - Świąteczne stoły w Galerii ŚwidnickiejZbliżają się Boże Narodzenie. Czy myśleliście już o świątecznych przygotowaniach? Propozycje aranżacji wigilijnych stołów zaprezentowali nasi uczniowie w Galerii Świdnickiej.

16.12.2015 - Stypendium Premiera RP dla KatarzynyUczennica klasy 3B, Katarzyna Podhalicz otrzymała Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Uroczystość miała miejsce w Sali Teatru Zdrojowego w Szczawnie Zdroju.

15.12.2015 - Warsztaty z WSBJak kształtować swój wizerunek w sieci? Jak dbać o bezpieczeństwo, korzystając z serwisów społecznościowych? Odpowiedzi na te pytania usłyszeli uczniowie klas maturalnych podczas warsztatów, prowadzonych przez studentów Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu.

11.12.2015 - Uczyć się wzajemnieUczennice klasy 1G, Daria Globisz i Wiktoria Hucał odwiedziły jeden ze świdnickich żłobków, Niepubliczny Klubik Dziecięcy "Tęczowa Przystań".

10.12.2015 - Kulinarna przygoda w Szkolnym SchroniskuUczniowie Szkoły Podstawowej w Witoszowie Dolnym odwiedzili nasze Schronisko Młodzieżowe, gdzie mieli okazję wziąć udział w warsztatach kulinarnych.