Aktualności

15.12.2015 - Warsztaty z WSBJak kształtować swój wizerunek w sieci? Jak dbać o bezpieczeństwo, korzystając z serwisów społecznościowych? Odpowiedzi na te pytania usłyszeli uczniowie klas maturalnych podczas warsztatów, prowadzonych przez studentów Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu.

11.12.2015 - Uczyć się wzajemnieUczennice klasy 1G, Daria Globisz i Wiktoria Hucał odwiedziły jeden ze świdnickich żłobków, Niepubliczny Klubik Dziecięcy "Tęczowa Przystań".

10.12.2015 - Kulinarna przygoda w Szkolnym SchroniskuUczniowie Szkoły Podstawowej w Witoszowie Dolnym odwiedzili nasze Schronisko Młodzieżowe, gdzie mieli okazję wziąć udział w warsztatach kulinarnych.

03.12.2015 - Zdrowa żywność w SP 105Czy można zastąpić frytki, ketchup i słodkie napoje, nie rezygnując z przyjemności jedzenia? Odpowiedzi na to i wiele innych pytań udzieliła uczniom Szkoły Podstawowej nr 105 pani Ewa Rudownik i uczniowie Zespołu Szkół Hotelarsko-Turystycznych w Świdnicy.

01.12.2015 - Festiwal Piosenki AnglojęzycznejJuż po raz trzynasty nasza szkoła gościła anglojęzycznych melomanów ze szkół Powiatu Świdnickiego. Motywem przewodnim tegorocznej edycji festiwalu była muzyka filmowa.

30.11.2015 - Podziękowanie dla naszej absolwentkiDziękujemy naszej absolwentce, Patrycji Łochowicz, za przekazanie w darze książek do szkolnej biblioteki. Liczne lektury, podręczniki i dzieła klasyki literatury wzbogacą naszą ofertę czytelniczą.

20.11.2015 - Światowy Tydzień PrzedsiębiorczościNasi uczniowie wzięli udział w obchodach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości i zdobyli nagrody w konkursach, przygotowanych przez organizatorów wydarzenia - Sudecką Izbę Przemysłowo - Handlową oraz Fundację Krzyżowa dla Porozumienia Europejskiego.