Aktualności

17.04.2016 - Polecieli na MaltęOd niedzieli 17 kwietnia 2016 roku kolejna grupa uczniów z opiekunem rozpoczęła staż w ramach programu Erasmus+: „Profesjonalizm w hotelarstwie i gastronomii jest naszym celem działania”.

12.04.2016 - Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego31 uczniów z ośmiu szkół wzięło udział w XIV Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego i Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji była Hesja oraz powiat partnerski Bergstrasse.

09.04.2016 - O równowadze w organiźmieGrupa uczniów z klasy 2G i dwóch z klasy 3G pod opieką pani Ewy Rudownik wzięła udział w obchodach Światowego Dnia Zdrowia. Podczas imprezy, zorganizowanej w Galerii Świdnickiej, uczniowie poprzez dobrą zabawę i w humorystyczny sposób tłumaczyli zainteresowanym problem równowagi kwasowo-zasadowej.

21.03.2016 - W sarmackim klimacie

"W szlacheckim dworku, przy sarmackim stole" - to temat lekcji międzyprzedmiotowej, która została przeprowadzona przez panią Ewę Rudownik i Michała Mazura.

Rekrutacja na CyprUczniowie zainteresowani wyjazdem na Cypr już dziś mogą składać podania. Regulamin rekrutacji na praktyki na Cyprze i załączniki znajdują się poniżej w formacie pdf.

21.03.2016 - Dzień Talentów


Do wieloletniej tradycji naszej szkoły należy Dzień Talentów, organizowany co roku 21 marca, w pierwszym dniu wiosny przez Samorząd Uczniowski.

20.003.2016 - Tradycje Stołu WielkanocnegoReprezentacja ZSHT wzięła udział w organizowanej od lat imprezie Tradycje Stołu Wielkanocnego. Wydarzenie miało miejsce w Marcinowicach.