Aktualności

14-18.11.2016 - Światowy Tydzień PrzedsiębiorczościUczniowie Zespołu Szkół Hotelarsko - Turystycznych w Świdnicy aktywnie włączyli się w przebieg Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, uczestnicząc w różnych wydarzeniach z nim związanych.

19.11.2016 - Pomogliśmy psiakomW naszej szkole przeprowadziliśmy zbiórkę na rzecz schroniska dla zwierząt Azyl. Akcja zakończyła się sukcesem!

Staż w Berlinie

Lista osób, które zakwalifikowały się do wyjazdu na staż do Berlina w dalszej części wiadomości.

Krew dla Krzysztofa BartnickiegoPilnie potrzebna jest krew O Rh+ dla absolwenta naszej szkoły, Krzysztofa Bartnickiego. Krzysiek czeka na zabieg - to już w środę! Zbiórka krwi zostanie przeprowadzona dziś, we wtorek w Strzegomiu w Ośrodku Sportu i Rekreacji w godzinach 9.00-13.00. Krew oddać można także w wałbrzyskim lub wrocławskim Regionalnym Centrum Krwiodawstwa codziennie od 7.15 do 17.30 Wrocław i do 13.30 w Wałbrzychu. Koniecznie trzeba pamiętać o zaświadczeniu dla kogo jest krew, bo pójdzie do ogólnej zbiórki.

09.11.2016 - III miejsce w dolnośląskim konkursie gastronomicznym9 listopada 2016 roku w Zespole Szkół Gastronomicznych we Wrocławiu obyła się już VII edycja Dolnośląskiego Konkursu Potraw Regionalnych Powiedz mi co jesz, a powiem Ci skąd jesteś.

03.11.2016 - Pomóżmy zwierzakom!Społeczność szkoły na czele z Samorządem Uczniowskim włącza się w zbiórkę na rzecz dzierżoniowskiego schroniska dla zwierząt Azyl. Zwierzakom potrzebne są koce, legowiska, sucha karma, puszki, zabawki oraz inne akcesoria dla zwierząt. Zbiórka potrwa do 15.11.2016. Przyniesione rzeczy zostawiamy w salach swoich wychowawców.
Dziękujemy za pomoc!

03.11.2016 - Podziękowania od Prezesa PITMPrezes Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej
przesłał specjalne podziękowania za przyjęcie delegacji PITM w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym podczas Kongresu Turystyki Polskiej, który odbył się w Świdnicy w dniach 12-14 października.

21.10.2016 - Spotkanie z doradcami zawodowymiDoradcy zawodowi gimnazjów powiatu świdnickiego mieli okazję doświadczyć, jak wygląda kształcenie praktyczne w Zespole Szkół Hotelarsko-Turystycznych w Świdnicy. Zajęcia, w których uczestniczyli również uczniowie gimnazjów, odbyły się w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym przy ul. Kanonierskiej.