Aktualności

16.11.2016 - Spotkanie młodzieży

Uczennice z klas 2 i 3 wzięły udział w konferencji organizowanej przez Sejmik Młodzieżowy Województwa Dolnośląskiego oraz Semper Avanti. Konferencja była wstępem do wyborów. Spotkanie prowadzone było przez przedstawiciela Semper Avantu oraz radnego Sejmiku Młodzieżowego Łukasza Cisonia.

Miejsce przyjazne wolontariuszomUczniowie naszej szkoły wzięli udział w warsztatach wolontariackich w ramach konkursu Miejsce przyjazne wolontariuszom, zorganizowanego przez świdnickie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych. Głównym celem warsztatów było promowanie idei wolontariatu w szkole.

18.11.2016 - Kolejne wyróżnienia dla schroniska18 listopada w siedzibie Urzędu Miejskiego w Wałbrzychu odbyło się walne zebranie oddziału Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych.

14-18.11.2016 - Światowy Tydzień PrzedsiębiorczościUczniowie Zespołu Szkół Hotelarsko - Turystycznych w Świdnicy aktywnie włączyli się w przebieg Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, uczestnicząc w różnych wydarzeniach z nim związanych.

19.11.2016 - Pomogliśmy psiakomW naszej szkole przeprowadziliśmy zbiórkę na rzecz schroniska dla zwierząt Azyl. Akcja zakończyła się sukcesem!

Staż w Berlinie

Lista osób, które zakwalifikowały się do wyjazdu na staż do Berlina w dalszej części wiadomości.

Krew dla Krzysztofa BartnickiegoPilnie potrzebna jest krew O Rh+ dla absolwenta naszej szkoły, Krzysztofa Bartnickiego. Krzysiek czeka na zabieg - to już w środę! Zbiórka krwi zostanie przeprowadzona dziś, we wtorek w Strzegomiu w Ośrodku Sportu i Rekreacji w godzinach 9.00-13.00. Krew oddać można także w wałbrzyskim lub wrocławskim Regionalnym Centrum Krwiodawstwa codziennie od 7.15 do 17.30 Wrocław i do 13.30 w Wałbrzychu. Koniecznie trzeba pamiętać o zaświadczeniu dla kogo jest krew, bo pójdzie do ogólnej zbiórki.

09.11.2016 - III miejsce w dolnośląskim konkursie gastronomicznym9 listopada 2016 roku w Zespole Szkół Gastronomicznych we Wrocławiu obyła się już VII edycja Dolnośląskiego Konkursu Potraw Regionalnych Powiedz mi co jesz, a powiem Ci skąd jesteś.