Aktualności

08.09.2017 - Możliwość wyjazdu do USA


Rusza trzecia edycja programu stypendialnego FLEX dla uczniów na wyjazd na roczną wymianę do USA! Szczegółowe informacje w linkach poniżej:
BROSZURA      PLAKAT

05.09.2017 - Wycieczka integracyjna klas pierwszych


Klasy pierwsze z wychowawcami, p. Adamem Stefańskim i Robertem Karwowskim i opiekunami, p. Agnieszką Michalską, Bożeną Domagałą, Marcinem Niemczykiem i Łukaszem Soboczyńskim, wybrały się do pobliskiej Rzeczki. Celem wyprawy była integracja poprzez wspólne spędzenie czasu, rozmowy i spacer po Górach Sowich.

Stypendia z MOPS

Uczniowie mieszkający w Świdnicy mogą ubiegać się o stypendia szkolne z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Świdnicy. Warunkiem uzyskania stypendium jest kryterium dochodowe - wysokość na 1 członka rodziny w miesiącu sierpniu 2017 nie może przekroczyć 514 zł netto. Wnioski znajdują się u pedagoga szkolnego. Termin składania wniosków - 15.09.2017.

04.09.2017 - Nagrody dla najzdolniejszych


W auli I Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy zostały wręczone nagrody dla najlepszych maturzystów, finalistów olimpiad i konkursów przedmiotowych oraz za osiągnięcia sportowe.

04.09.2017 - Rozpoczęcie roku szkolnegoUroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Szczególnie witamy uczniów klas pierwszych i już teraz trzymamy kciuki za tegorocznych maturzystów.

Egzaminy zawodowe - wyniki

Wyniki egzaminów klasyfikacyjnych są dostępne w sekretariacie szkoły dziś od godz. 11.00 do 14.00. Należy zgłosić się osobiście.

Świadectwa maturalne

Świadectwa maturalne można już odbierać w sekretariacie szkoły do godz. 14.00.